top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraALTERNIA

Dočasné uzavření poradny

Vážené klientky, vážení klienti, s ohledem na nařízení vlády musím až do odvolání uzavřít poradnu a zrušit již domluvené konzultace. Opětovné zahájení provozu Vám oznámím hned, jak to bude možné.

Stávající klienty budu postupně kontaktovat telefonicky (ideálně v době původně domluvené schůzky), abychom alespoň na dálku mohli probrat aktuální zdravotní stav a domluvili se na dalším průběhu terapie.


I nadále jsem pro Vás k dispozici na emailu alternia@seznam.cz, popřípadě na telefonu č. 606 733 347. Pro telefonní hovory prosím respektujte běžnou otevírací dobu.


Pokud jste se k návštěvě poradny teprve chystali a nemáte domluvený termín, můžete mi mailem zaslat stručné info o potížích a Vaše telefonní číslo. Po znovuzahájení provozu Vás budu kontaktovat a najdeme spolu vhodný termín pro první návštěvu.


Děkuji za pochopení a věřím, že tato nepříjemná opatření budou ku prospěchu nás všech.


Využijte výjimečné situace ke zpomalení, návratu sama k sobě, užívejte chvilky se svými nejbližšími a radujte se z toho, že máte možnost být více spolu. Snažte se dodržovat doporučená dietetická opatření, choďte do přírody a oblažte svou duši vnímáním příchodu jara.


Přeji Vám všem pevné zdraví a nervy, my to zvládneme!!!

55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page